طراحی پرسشنامه ahp

قبول سفارش طراحی پرسشنامه AHP و FAHP

پرسشنامه که داده هاي حاصل از آن مي بايست با استفاده از فرآيند تحليل سلسله مراتبي يا همان ahp تحليل گردند، داراي فرم و قالب خاصي است و در اصل اين شيوه پرسشنامه است که مقايسات زوجي را شکل داده و ما را قادر به پياده سازي روش ahp و مقايسه هاي زوجي مي کند.

توجه شما را به این نکته جلب می نماییم که برخی قالب های ساده پرسشنامه به دلیل پیچیدگی های بسیار آن به هیچ وجه مناسب برای ارائه به پرسشگران نخواهد بود و پاسخگو قادر به ارائه پاسخ های صحیح نمی باشد (به دلیل اینکه از پاسخگو اینکه اولویت مورد ذکر شده در سطر را نسبت به مورد ذکر شده در ستون بیان کند یا برعکس آنرا!!).

لذا آمادگي خويش را براي قبول سفارشات طراحي پرسشنامه روش ahp  یا روش fuzzy ahp و همچنین پرسشنامه ANP و Fuzzy ANP متناسب با تحقيق يا پايان نامه شما، اعلام مي داريم به گونه ای که پاسخگویان به روشنی بتوانند به سوالات پاسخ داده و بدون هیچ گونه سردرگمی نسبت به امتیاز دهی و مقایسه زوجی اقدام نمایند. کافيست اطلاعات لازم و ابعاد ،‌ معيارها و شاخص هاي پروژه خود را براي ما ارسال نماييد.

هزینه طراحی پرسشنامه AHP

هزینه طراحی پرسشنامه توسط ما، به تعداد گزینه ها، معیارهای و شاخص ها و طرح سلسله مراتبی شما بستگی دارد. از طریق واتس آپ  09198180991 (خانم دهقان) این موارد را برای ما ارسال نمایید تا هزینه طراحی پرسشنامه اعلام گردد. پرسشنامه طراحی شده در قالب فایل word تحویل متقاضی خواهد گردید. زمان انجام کار نیز حدود دو روز کاری می باشد.

نمونه قالب پرسشنامه ahp

چنانچه مایلید می توانید از فروشگاه این سایت نمونه قالب آماده پرسشنامه تحلیل سلسله مراتبی را با پرداخت فقط 8.5 تومان دریافت دارید. به همراه این محصول نمونه طرح سلسله مراتبی نیز ارائه می گردد. پشتیبانی تلگرامی رایگان نیز برای نحوه استفاده از این محصول ارائه می گردد.

ضمنا در صورتی که این محصول را خریداری اما فرصت نداشتید یا اینکه کار طراحی پرسشنامه را وقت گیر دیدید و مایل بودید ما کار طراحی را به انجام برسانیم، 50 درصد هزینه پرداختی برای خرید محصول به عنوان طلبکاری شما از هزینه طراحی پرسشنامه کسر خواهد شد.

نکات مهم هنگام طراحی پرسشنامه ahp

 • در کارهای ahp و تحلیل سلسله مراتبی لازم است کل شاخص ها، عوامل، معیارها، زیر معیارها و گزینه ها با یکدیگر مقایسه شوند. یعنی هم در پرسشنامه این مقایسه پیش بینی شود و هم در تحلیل خروجی ها آورده شود. هر موردی که در پرسشنامه از قلم بیفتد، از ارزش تحلیل شما می کاهد و حتی ممکن است منجر به دوباره کاری شود!
 • پرسشنامه می بایست به صورتی طراحی شود که پاسخگو بتواند به راحتی پاسخگویی کند و گیج نشود که ارجحیت عامل a را نسبت به عامل b بگوید یا برعکس آن!
 • پرسشنامه دارای راهنمای پاسخگویی باشد. خبرگان در زمینه کاری خود خبره هستند، اما ممکن است از فرآیند تحلیل سلسله مراتبی هیچ چیز ندانند.
 • پرسشنامه خیلی مطول و سنگین نباشد. پرسشنامه ای ده صفحه ای دادن به یک نفر برای پاسخگویی باعث سر رفتن حوصله و کاهش دقت وی در پاسخ ها شده و خطا را بشدت افزایش می دهد. مثلا فرض کنین که شما بخواهید 7 عامل را با یکدیگر مقایسه زوجی کنید، آیا می دانید که تعداد مقایسات این 7 عامل برابر با 21 مقایسه زوجی خواهد بود؟! برای کنترل و محاسبه تعداد مقایسات زوجی می توانید به این مقاله سایت ما مراجعه نمایید: محاسبه آنلاین تعداد مقایسات زوجی AHP
 • بهتر است پرسشنامه به عنوان عامل کلیدی ابتدا به تایید استاد یا ناظر پروژه برسد و بعد نسبت به تکمیل و پر کردن آن اقدام شود.

یک نمونه پرسشنامه نادرست AHP

برای نمونه، توجه شما را به پرسشنامه زیر که به صورت نادرست طراحی شده و هنگامی که به دست ما رسید، به متقاضی محترم اعلام کردیم لازم است با پرسشنامه صحیح کار برداشت داده ها را مجددا انجام دهد!

این پرسشنامه از مواردی است که سردرگمی پاسخگو را به دنبال دارد، آیا خود شما متوجه می شوید که چطور باید به این پرسشنامه پاسخ داد؟! (به جهت عدم افشای اطلاعات متقاضی محترم، عناوین معیارها پاک شده اند):

پرسشنامه اشتباه ahp

نمونه ای دیگر از پرسشنامه نادرست سلسله مراتبی

به این نمونه نیز توجه نمایید. این نیز از مواردی است که با پرسشنامه مقایسه زوجی اشتباه گرفته شده است و قابل تحلیل با نرم افزار اکسپرت چویس نیست! :

پرسشنامه نادرست ahp

خودتان پرسشنامه AHP را طراحی نمایید

با مراجعه به لینک زیر و دریافت فیلم آموزشی این شرکت خودتان پرسشنامه و طرح سلسله مراتبی خود را طراحی نمایید. همراه با پشتیبانی تلگرامی و ایمیلی رایگان :

طراحی پرسشنامه AHP (فیلم آموزشی)

قالب پرسشنامه ای اچ پی

این محصول ما قالب پرسشنامه و قالب درخت سلسله مراتب تصمیم را به صورت فایل ورد در اختیار شما قرار می دهد. با در اختیار داشتن این قالب استاندارد و الگوی شرح داده شده، می توانید خود نسبت به طراحی پرسشنامه خود اقدام نمایید:

قالب پرسشنامه AHP| قالب طرح سلسله مراتبی

تجزیه و تحلیل داده ها با نرم افزار اکسپرت چویس

قابل ذکر است به عنوان يک مشاور آماري که داراي سالها تجربه کاري بوده و دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونيک و نماد ساماندهی در ارائه خدمات تخصصي تحليل سلسله مراتبي می باشیم، آماده قبول سفارشات تجزیه و تحلیل داده ها با نرم افزارهای  Expert Choice  و super decision هستیم. ضمنا تحلیل سلسله مراتبی فازی نیز پذیرفته می شود.

معرفی بسته آموزشی برتر سایت:
مي توانيد طي 8 گام و تنها با 90 دقيقه فيلم آموزشي، روش ahp و انجام آن در نرم افزار expert choice را بطور کامل ياد بگيريد!!
از طراحي پرسشنامه ahp تا نگارش فصل 4 پايان نامه تان + فايل هاي نمونه کار+ پشتيباني واتساپ رايگان :
آموزش ويدئويي و عملي تحليل ahp با نرم افزار Expert Choice

درباره ی سید مجتبی فرشچی

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته آمار, گرایش اقتصادی-اجتماعی از شهید بهشتی تهران هستم. اعتقاد دارم آمار یک ابزار بسیار مهم در دست یک مدیر توانمند برای تصمیم گیری است. به عنوان مدیریت شرکت مایلیم خدماتی با کیفیت در زمینه تحلیل سلسله مراتبی و نرم افزار Expert Choice به محققان سراسر کشور ارائه نماییم.

3 پاسخ به طراحي پرسشنامه AHP
 1. ماندانا از تهران می 30, 2017 در 6:13 ب.ظ پاسخ

  س. من پرسشنامه را از روی یک کتاب برداشتم و طراحیش کردم. ا ما به هر فردی که دادم نتو نست بفمه چطور باید امتیا ز بده! مخصوصا که بر عکس امتیاز را هم باید می نوشت! خلاصه اینکه خودم به نتا یج این پرسش نامه نمی تونم اعتما د کنم. چه کنم ؟؟

  • سيد مجتبي فرشچي می 30, 2017 در 7:28 ب.ظ پاسخ

   سلام؛ پرسشنامه تون به صورت مناسب طراحی نشده. در اون فرمتی که شما دارید می بایست نصفه پایین جدول را خط تیره می گذاشتید . در اصل در جدول فقط یک طرف باید پاسخگویی شود. بهرحال در فرمتی که ما معرفی می کنیم، شکل کار به صورتی است که کلا همچنین مشکلی پیش نمیاد. پیشنهاد من این است که با استفاده از فرمت صحیح پرسشنامه کار تکمیل پرسشنامه را مجددا انجام دهید.

 2. سيد مجتبي فرشچي می 30, 2017 در 7:40 ب.ظ پاسخ

  با توجه به یادداشت “ماندانا از تهران”، یک نمونه پرسشنامه که به نادرستی طراحی شده، به متن این صفحه اضافه کردم.


[بالا]

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش تحلیل یا سایر درخواستها) واتساپ می باشد.

2- براي خريداري محصولات اگر در سايت عضو شويد بهتر است، زيرا در آینده با ورود به محيط کاربري خود مي توانيد به محصولات خريداري شده دسترسي داشته باشيد. البته بدون این اقدام نیز خریداری محصول و دریافت لینک آن براحتی امکان پذیر است.

3- براي جستجو در میان کامنت ها از ctrl+f استفاده کنيد. ضمنا امکان جستجو در محتوای سایت از نوار بالای صفحات وجود دارد.

شرکت آماری اطمینان شرق

Open chat
1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتس آپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید:
Powered by