آموزش ahp

آموزش نرم افزار AHP، آموزش روش AHP

این شرکت به عنوان مرکز آموزش و تحلیل آماری و با در اختیار فضای اداری مناسب در مرکز شهر مشهد (بلوار شهید قرنی)، آمادگی برگزاری کلاسهای خصوصی آموزش نرم افزارهای آماری را دارد.

در حال حاضر نرم افزار اصلی برای انجام تحلیل سلسله مراتبی یا همان AHP ، نرم افزار اکسپرت چویس است. لذا برای رفع نیاز جامعه علمی کشور، هم اکنون امکان برگزاری کلاس آموزش این نرم افزار به صورت حضوری فراهم می باشد. مدرس این کلاس آقای حمید منحنی، از بهترین تحلیلگران این شرکت، می باشند و هزینه برگزاری هر جلسه یک ساعت و نیمه مبلغ  120 تومان می باشد.

با توجه به میزان آشنایی شما با AHP و نرم افزارهای رایانه ای، ممکن است آموزش این نرم افزار از یک تا پنج شش جلسه به طول بیانجامد.

چنانچه در شهر مشهد ساکن و یا مشغول به تحصیل می باشید و مایلید در این کلاس حضور یابید، با تلگرام و تلفن های ما که در پایین تمام صفحات سایت موجود است ارتباط بگیرید.

ضمنا فیلم 17 ثانیه ای زیر امکانات دفتری ما و محل آموزش را نشان می دهد:

 

دانلود نرم افزار Expert Choice

یادآوری می گردد در همین وب سایت، می توانید نسخه نرم افزار اکسپرت چویس را دانلود و طبق راهنمای نصب اعلام شده نسبت به نصب این نرم افزار اقدام نمایید:  دانلود و نصب نرم افزار AHP

امکان حضور در دفتر اصلی شرکت در مشهد را ندارم!

چنانچه امکان حضور در دفتر اصلی ما در شهر مشهد و شرکت در کلاس آموزشی را ندارید، می توانید از مشاوره تلگرامی این نرم افزار بهره ببرید و سوالات خود در ارتباط با شیوه کار با این نرم افزار را مطرح نمایید.

همچنین با توجه به سرویس مشاوره تلفنی این شرکت به شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۴۳ که از سراسر ایران قابل شماره گیری می باشد و هزینه مشاوره به آسانی بر روی قبض تلفن لحاظ می گردد (تماس از خط ثابت)، می توانیم پاسخگوی سوالات و ابهامات شما در زمینه کار با این نرم افزار باشیم.

ضمنا لینک خرید بسته مشاوره تلفنی و تلگرامی این شرکت به قرار زیر است:

بسته مشاوره AHP (تلفنی+ تلگرامی+ ایمیلی)

 

 

اگر مطلب را مفید می بینید، برای دوستان خود به اشتراک بگذاريد:

مي توانيد طي 8 گام و تنها با 90 دقيقه فيلم آموزشي، روش ahp و انجام آن در نرم افزار expert choice را بطور کامل ياد بگيريد!!
از طراحي پرسشنامه ahp تا نگارش فصل 4 پايان نامه تان + فايل هاي نمونه کار+ پشتيباني تلگرامي رايگان :
آموزش ويدئويي و عملي تحليل ahp با نرم افزار Expert Choice

درباره سید مجتبی فرشچی

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته آمار, گرایش اقتصادی-اجتماعی از شهید بهشتی تهران هستم. اعتقاد دارم آمار یک ابزار بسیار مهم در دست یک مدیر توانمند برای تصمیم گیری است. به عنوان مدیریت شرکت مایلیم خدماتی با کیفیت در زمینه تحلیل سلسله مراتبی و نرم افزار Expert Choice به محققان سراسر کشور ارائه نماییم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • 3 + 13 =

کليک کنيد: پاسخگويي تلگرامی